سجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرو

صداقت به قیمت خیلی زیاد

احترام به مشتری باعث می‌شود که خودرو سازی از سود حاصل از فروش هزار خودرو بگذرد تا اعتبار اعتماد بین مشتریان خود را از دست ندهد.
سال گذشته در جریان سیلی که در تایلند آمد یکی از انبار های خودرو شرکت هوندا دچار آب گرفتگی شد و هزار خودرو صفر کیلومتر تا نیمه در آب فرو رفتند. این مسئله باعث شده تا مدیر این شرکت برای اطمینان دادن به مشتریان که محصولات سیل زده فروخته نمی‌شوند دستور اسقاط همه این خودروها را داد که تنها دچار آب‌گرفتگی شده بودند و با تمیز کاری می‌شد آن‌ها را دوباره به بازار بر گرداند.

ادامه مطلب

[ ۱۳٩۱/۸/۱٧ ] [ ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ ] [ سجرو ] [ نظرات () ]

موسیقی مازندرانی

در مازندران ، مردم هر منطقه ، برای کارهای مختلفشان ، موسیقی ویزه ای دارند . ییلاق نشین ها ، روستائیان ، کشاورزان ، چوپانان و ... هر کدام موسیقی خاص خودشان را دارند . مثلا ً : کشاورزان مازندرانی حتی برای کارهایی نظیر نشا کاری ، درو کردن و خرمن کوبی موسیقی ویژه ای دارند .

ادامه مطلب

[ ۱۳٩۱/۸/۱٤ ] [ ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ ] [ سجرو ] [ نظرات () ]

14 آبان روز ملی مازندران مبارک باد

مازندرانی ها در سال 250 هجری حکومت شیعه تشکیل دادند.


با تصویب شورای فرهنگ عمومی مازندران، روز 14 آبان به مناسبت سالگرد تاسیس نخستین حکومت علوی در این استان به عنوان «روز مازندران» تعیین شد.
محمداسماعیل امامزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران گفت: مازندرانی ها در سال 250 هجری قمری بنیان گذار نخستین حکومت شیعی زیدی در جهان شدند که پس از 50 سال این حکومت به عنوان نخستین حکومت شیعی اثنی عشری جهان مطرح شد.
وی افزود: چهاردهم آبان سال 243 شمسی مطابق با 25 رمضان سال 250 هجری قمری روز ورود داعی کبیر به سعید آباد در چالوس است. این روز سرآغاز بیعت مردم این استان با حسن ابن زید علوی بنیان گذار نخستین حکومت شیعی علوی در جهان است و ارادات عمیق و خالصانه مردم مازندران به ائمه اطهار موجب شد تا مازندرانی ها طی 12 قرن شیعه مانده و با افکار و باورهای شیعی زندگی کنند. روز مازندران با شعار «مازندران، دیار سبز علویان» پیشنهاد شد و به تصویب رسید

[ ۱۳٩۱/۸/۱٤ ] [ ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ ] [ سجرو ] [ نظرات () ]

با ۱۰ ویژگی برتر ویندوز ۸ آشنا شوید

[ ۱۳٩۱/۸/۱٠ ] [ ٧:۱٥ ‎ق.ظ ] [ سجرو ] [ نظرات () ]