مستند گالش برار منزل

 مستند گالش برار منزل شامل چند قطعه ویدئوی از ترانه های فولکلور مازندرانی شامل امیری ،لیلی جان ،ای یار نادون و … می باشد که در تاریخ ۱۸ بهمن ماه سال ۹۲ به تهیه کنندگی کاظم غلامعلی نیا تولید گردیده است.

 

این اثر با هنرمندی آقای محمود کریمی (نوازنده) و آقای محمد محسن تبار (خواننده) می باشد که تصویربرداری و ضبط ترانه های آن در روستای بالا قلعه به میزبانی آقای بخشی محسن تبار انجام شده است.

 

این اولین شماره از این دست فعالیت های سایت بندپی می باشد که کارهای ویرایش و تدوین آن به پایان رسیده و آماده پخش شد و نسخه های بعدی آن در دست اقدام است.

 

از ویژگی های این اثر می توان به رنگ و بوی سنتی و آداب و رسوم قدیمی مردم بندپی اشاره کرد که در تمامی مراحل انجام این کار سعی شده است سادگی زندگی روستایی به چشم بیاید.

 

توجه : با مستند گالش برار منزل ، سایت بندپی اولین محصول تصویری تولیدی خود را برای فروش عرضه می کند که هنر دوستان علاوه بر خرید این محصول به نوعی در پیشبرد اهداف به ما کمک می کنند. لذا از علاقمندان و دوستان خواهشمندیم که نسخه اصلی آن را تهیه کنند و از کپی کردن آن خودداری کنند. مسلم است خرید نسخه اصلی به نوعی کمک به حفظ فرهنگ موسیقیایی منطقه و دلگرمی به عوامل اثر است.

 

 

/ 0 نظر / 117 بازدید